Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

 

 

 

Použitie éterických a vonných olejov

3-5 kvapiek zmiešaných s lyžicou rastlinného oleja


 

4-6 kvapiek vonného oleja do napustenej vane


 

niekoľko kvapiek vonného oleja do rožka vankúša


 

pridajte éterický olej do pracieho prostriedku alebo na bielizeň


 

pridajte niekoľko kvapiek vonného oleja do vedra s vodou pri riadení


 

navlhčite tampón vonným olejom, ktorý na začiatku vysávania vtiahnite dnu, tým aromatizujete ovzdušie


 

nakvapkajte éterický olej na spodnú časť rohožky alebo časť koberčeka v aute


 

navlhčite vonným olejom vysušený stromček v aute alebo doplňte prázdnu náplň osviežovača


 

natural trade

lavanda

wooden spoon

konjac

TOVAR V AKCII

naša cena 2,65 €
naša cena 2,35 €
naša cena 8,50 €

KONTAKTY

Natural Trade s.r.o.
Tallerova 4
81102 Bratislava
tel: +421 908 181 838
info(a)naturaltrade.sk

TOP PRODUKTY

naša cena 2,90 €
naša cena 3,50 €
naša cena 4,70 €


Viac » O nás
O NÁS

Pokoj na duši

Aromaterapiou ku zdraviu

V dnešnom svete plnom stresu sme sa rozhodli založiť spoločnosť, ktorej hlavným cieľom je priniesť príjemné chvíľe a duševný pokoj priamo do Vašich domácností. Pred niekoľkými rokmi sme mali možnosť na vlastnej koži vyskúšať blahodárne účinky aromaterapie, čo nás doviedlo k myšlienke dopriať rovnaký  pocit aj Vám.


Vôňa domova

Urobte zo svojho príbytku oázu podmanivých prírodných vôní. Naša ponuka zahŕňa 100% naturálne olejčeky lisované z prírodnej silice, ale aj iné éterické olejčeky. Každý olejček  je charakteristický svojou neopakovateľnou, autentickou arómou. My Vám prinášame esencie prírody priamo do Vašich domov.


Poctivosť práce

Zložky našich výrobkov prechádzajú dlhú cestu zložitého a časovo náročného procesu destilovania, sušenia alebo lisovania, než sa z nich stane finálny produkt, určený pre obohatenie Vášho domova. Naplnte svoj domov arómou podľa svojho osobitého štýlu a vkusu. U nás nájdete plnú škálu korenistých, sladkých, charizmatických ale i drevinatých vôní. Výber je len na Vás.

 

Dojem

Urobte dojem na Vašich známych či rodinu a nakvapkajte pár kvapiek na rohožku pred dverami skôr než stihnú prekročiť prah Vášho domu. Máte radi  relaxačný kúpeľ? Nakvapkajte trochu olejčeka do vane a vstúpte do sveta relaxu. Trávite väčšinu času na cestách? Nezabudnite si zbaliť so sebou aj niektorý z našich olejčekov, nech Vás vôňa prírody sprevádza aj na Vašich súkromných alebo pracovných cestách. Tieto a mnoho ďalších použití našich olejčekov nájdete aj na každej krabičke s olejčekom. Stačí len vyskúšať.

 


 

SPOLUPRÁCA

Ak máte záujem zistiť viac informácii o možnosti spolupráce s nami, tak nás neváhajte kontaktovať.

emailom: info@naturaltrade.sk alebo tel.č: +421 908 181 838, radi odpovieme na Vaše otázky a objasníme Vám celý postup spolupráce.

Na požiadanie Vám zašleme cenovú ponuku pre veľkoodber.